O projektu

Moyobo spojuje lidi ve sportu. Moyobo tvoříme proto, aby sportovci získali maximum ze spolupráce se sportovními svazy a organizacemi a aby byli ve spojení s ostatními atlety, kdykoli si to přejí.

Náš tým
CEO
Tomáš Verner
Tomáš je český krasobruslař, mistr Evropy z roku 2008, hrdý člen českého olympijského týmu z let 2006, 2010 a 2014. Vystudoval Bc. na FTVS UK, MBA na Vysoké škole ekonomie a managementu v Praze. Během kariéry strávil 6 let v Německu a 3 roky v Kanadě, nyní zkušenosti a poznatky ze světa předává českému sportovnímu prostředí jako člen ČOV. Posílení týmového ducha vidí jako další potenciál českého týmu v boji se světovými velmocemi.
CFO
Miroslav Verner
Mirek je primářem České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně, vyučuje klinickou biochemii, slouží jako lékař na gastroenterologii, ale také prezentuje na národních a mezinárodních konferencích o lipidologii či problematice včasné diagnostiky novorozenecké sepse. Mirek je otcem Tomáše, jeho rádcem na cestě budování moyobo a své mnohaleté manažerské zkušenosti uplatňuje v moyobo jako finanční ředitel celého projektu.
COO
Michal Habrda
Michal je hudební skladatel, producent a zakladatel soukromé rozhlasové stanice Evropa 2 České Budějovice. Své tvůrčí schopnosti propůjčil ve prospěch řady úspěšných projektů, v posledních letech zejména v rámci multimediální producentské společnosti NuArt. Své celoživotní zkušenosti s budováním velkých projektů uplatňuje v moyobo při definování produktové vize a obchodní strategie.
CPO
Daniel Habrda
Daniel je režisér, scenárista a spoluzakladatel multimediální producentské společnosti NuArt. Absolvoval studia na SVOŠF v Písku i na Filmové akademii Miroslava Ondříčka. Spolu se svým kreativním týmem pomáhá značkám jako Česká Televize, Budějovický Budvar, Razer či Jihočeské Divadlo s jejich tvůrčími projekty. Stará se o to, aby moyobo bylo skvělým produktem přinášející nové možnosti v komunikaci a budování silné komunity sportovců.
Libor Suchý
CTO
Jakub Cígl
Project Manager
Martin Janecek
Lead Dev
Libor Gabrhel
Developer
Julča Boryskina
Developer
Standa Brtna
Developer
Ondra Machart
UX Design