Náš tým

Moyobo spojuje lidi ve sportu. Moyobo tvoříme proto, aby sportovci získali maximum ze spolupráce se sportovními svazy a organizacemi a aby byli ve spojení s ostatními atlety, kdykoli si to přejí.

Náš tým
CEO
Tomáš Verner
Tomáš je český krasobruslař, mistr Evropy z roku 2008, hrdý člen českého olympijského týmu z let 2006, 2010 a 2014. Vystudoval Bc. na FTVS UK, MBA na Vysoké škole ekonomie a managementu v Praze. Během kariéry strávil 6 let v Německu a 3 roky v Kanadě, nyní zkušenosti a poznatky ze světa předává českému sportovnímu prostředí jako člen ČOV. Posílení týmového ducha vidí jako další potenciál českého týmu v boji se světovými velmocemi.
CFO
Miroslav Verner
Mirek je primářem České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně, vyučuje klinickou biochemii, slouží jako lékař na gastroenterologii, ale také prezentuje na národních a mezinárodních konferencích o lipidologii či problematice včasné diagnostiky novorozenecké sepse. Mirek je otcem Tomáše, jeho rádcem na cestě budování moyobo a své mnohaleté manažerské zkušenosti uplatňuje v moyobo jako finanční ředitel celého projektu.
COO
Michal Habrda
Michal je hudební skladatel, producent a zakladatel soukromé rozhlasové stanice Evropa 2 České Budějovice. Své tvůrčí schopnosti propůjčil ve prospěch řady úspěšných projektů, v posledních letech zejména v rámci multimediální producentské společnosti NuArt. Své celoživotní zkušenosti s budováním velkých projektů uplatňuje v moyobo při definování produktové vize a obchodní strategie.
CPO
Daniel Habrda
Daniel je režisér, scenárista a spoluzakladatel multimediální producentské společnosti NuArt. Absolvoval studia na SVOŠF v Písku i na Filmové akademii Miroslava Ondříčka. Spolu se svým kreativním týmem pomáhá značkám jako Česká Televize, Budějovický Budvar, Razer či Jihočeské Divadlo s jejich tvůrčími projekty. Stará se o to, aby moyobo bylo skvělým produktem přinášející nové možnosti v komunikaci a budování silné komunity sportovců.
Libor Suchý
CTO
Libor Homolka
Project Manager
Martin Janeček
Lead Dev
Jan Kovářík
Developer
Jirka Hauser
Developer
Evgeniia Kuzina
UX Design
Spolupráce
Pomozte nám budovat ještě lepší spolupracující komunitu. Ozvěte se nám, pokud chcete moyobo využít pro svou společnost, organizaci nebo se chcete jinak zapojit do rozvoje aplikace.
Máte další otázky?
Zanechte nám kontakt
a my se vám ozveme
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů